❯ МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ: 2,50 kW
❯ МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ: 3,40 kW
❯ КОНСУМАЦИЯ ОХЛАЖДАНЕ: 0,70 kW
❯ КОНСУМАЦИЯ ОТОПЛЕНИЕ: 0,85 kW
❯ SEER / SCOP: A++ 7,50 / A++ 4,60
❯ ГАРАНЦИЯ: 36 Месеца
❯ ЦЕНА С ВКЛЮЧЕН МОНТАЖ
757,00 € / 1480,56 лв.
❯ МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ: 2,50 kW
❯ МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ: 3,40 kW
❯ КОНСУМАЦИЯ ОХЛАЖДАНЕ: 0,70 kW
❯ КОНСУМАЦИЯ ОТОПЛЕНИЕ: 0,85 kW
❯ SEER / SCOP: A++ 7,50 / A++ 4,60
❯ ГАРАНЦИЯ: 36 Месеца
❯ ЦЕНА С ВКЛЮЧЕН МОНТАЖ
Представете си система, която не просто създава перфектната температура, но и автоматично поддържа собствената си хигиена и ефективност. Серията инверторни климатици HITACHI AirHome 400 е създадена за модерния дом и офис. С безкомпромисна японска прецизност, този модел ви гарантира целогодишен комфорт, кристално чист въздух и забележителна енергийна ефективност. Инвестиция в здраве, тишина и по-ниски сметки за ток.
Изборът на HITACHI е инвестиция в дълготрайно спокойствие. Външните тела на серията AirHome 400 са защитени от специалната система SafeGuard. Тя комбинира електрически и механични защити, включително антикорозионно покритие. Независимо дали става въпрос за екстремни горещини, проливни дъждове, светкавици или опасни колебания в напрежението и токови удари, вашият климатик е проектиран да издържи и да работи безотказно. Японска надеждност, на която можете да се доверите.
| Модел (вътр. / външно тяло) | RAK-DJ25RHAE / RAC-DJ25WHAE |
|---|---|
| Ном. охлаждаща мощност (min - max) | 2,50 kW (0,90 – 3,10) |
| Ном. отоплителна мощност (min - max) | 3,40 kW (0,90 – 4,40) |
| Ном. консумирана мощност охлаждане (min - max) | 0,70 kW |
| Ном. консумирана мощност отопление (min - max) | 0,85 kW |
| Ниво на звуково налягане (вътр. тяло, охл. SL / L / M / H) | 20 / 25 / 31 / 36 / 41 db(A) |
| Ниво на звуково налягане (вътр. тяло, отопл. SL / L / M / H) | 20 / 25 / 31 / 36 / 41 db(A) |
| Мощност на звука (вътр. тяло) | 54 dB(A) |
| Дебит на въздуха (вътр. тяло, охл. SL / L / M / H) | 333 / 370 / 430 / 510 m³/h |
| Дебит на въздуха (вътр. тяло, отопл. SL / L / M / H) | 333 / 400 / 500 / 570 m³/h |
| Размери вътр. тяло (В х Ш х Д) | 280 x 780 x 222 mm |
| Нетно тегло (вътрешно тяло) | 7.7 kg |
| Захранване (вътр. тяло) | 220-230V |
| EER / COP | 4,55 / 4,64 |
| SEER / SCOP (Умерена климатична зона) | 7,50 / 4,60 |
| Енергиен клас сезонен (охлаждане / отопление) | А++ / А++ |
| Ниво на звуково налягане (външно тяло) | 48 dB(A) |
| Мощност на звука (външно тяло) | 61 dB(A) |
| Размери външно тяло (В х Ш х Д) | 530 × 660 × 278 mm |
| Нетно тегло (външно тяло) | 23 kg |
| Захранване (външно тяло) | 230V / 1Ph / 50Hz |
| Макс. дължина тръбен път | 20 m |
| Максимална денивелация | 10 m |
| Работен диапазон охлаждане | -10°C / +46°C |
| Работен диапазон отопление | -15°C / +21°C |
| Хладилен агент | R32 |